Dijital Para Borsası Streamity ICO’su Bugün Başladı

Dijital Para Borsası Streamity ICO’su Bugün Başladı

Kripto para borsası Streamity, yaklaşık bir ay önce ön satışlara başlamıştı ve başarılı geçen bu dönemde 2,8 milyon dolar topladı. Ön satışların ardından Streamity platformunda bugün ICO’ya geçildi. İki bölümden oluşacak bu süreçte ilk bölüm 12 Mart 2018 ile 25 Mart 2018 tarihleri arasında olacak. İkinci bölüm ise 16 Nisan 2018 ile 24 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılacak.

Ön satışlarda beklenenin üstünde bir performans gösteren Streamity, toplam 2,8 milyon dolar topladı. Bu süreçte bir token 0,2 dolardan satıldı ve promosyon olarak ise yatırımcılarına yüzde 30 bonus verdi.

Dijital cüzdanlardaki kayıpları engellemek ve olabilecek en üst düzey güvenliği sağlamak için akıllı sözleşmelerden yararlanan Streamity, P2P (peer to peer) platformu üzerine yepyeni bir dijital para çıkartıyor. Bu projede ayrıca dijital para haberleri ve eğitimi de verilecek. Platformda verilecek haberlerde ise bilgi kaynakları açık bir şekilde yazılacak.

Projenin en büyük avantajlarından biriside, ağın tamamında en üst düzey güvenlik olacak ve hareket halinde iken, kullanıcılarına rahat ve hızlı bir şekilde işlem yapabilmelerini sağlıyor. Kripto para piyasasındaki uzmanlar ise Streamity’nin ön satışlarda sağlamış olduğu bu başarının, devamının geleceğinden çok emin.

Streamity ICO Detayları

Projenin ilk bölümü bugün Türkiye saati ile 12:00’de başladı. Bu bölümde 100 milyon Streamity tokeni (STM), yatırımcılar için yine 0,2 dolardan satışa sunulacak. Ancak ön satışta olduğu gibi yüzde 30 promosyonun yerine, sadece ilk gün (12.03.2018) satın alanlar için yüzde 20’lik bir bonus verilecek. İkinci günden itibaren ise promosyon oranı yüzde 15 olacak. Token fiyatları ise aynı şekilde 0,2 dolardan işlem görecek.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir