SELFLLERY, Fotoğraf Çekerek Token Kazanın

SELFLLERY, Fotoğraf Çekerek Token Kazanın

Fotoğraf çekenleri, paylaşmaları konusunda ödüllendiren yeni bir sosyal ağ projesi… SELFLLERY kullanıcılarına teklifi, fotojenik olan ve güzel görünen her şey için para kazanma fırsatı sunuyor.

SELFLLERY, genel görünüm itibari ile Snapchat ve Instagram’a benzer bir fotoğraf paylaşım projesi. Sosyal medyada büyük bir kesimin şikayetçi olduğu telif haklarından para kazanma olayını, kullanıcılarının SELFLLERY’de paylaştığı fotoğraflara ödül vererek teşvik etmeyi hedefliyor.

Projenin internet sitesinde platform ile ilgili olarak, görsel içeriklerin paylaşılmasıyla alakalı olarak her türlü sosyal etkinlikleriniz için dijital para birimi cinsinden ödeme almanızı sağlayan bir platformdur. Kısacası SELFLLERY, kullanıcılarının paylaştıkları fotoğraflar için kazanç sağlamalarını amaçladıklarını ve bunun için çalıştıklarını belirtiyor. Paylaşılan fotoğrafların yalnızca selfie olması gerekmiyor. Önemli anların ya da yaşanan olayın fotoğrafları içinde para kazanılabilecek.

 

Ödemeler Nasıl Olacak?

SELFLLERY, günlük yaşantımızda kullandığımız para birimleri ile ödeme yapmayacak. Bunun yerine Ethereum’a çevrilebilen ‘’You Token’’ isimli kripto para birimi ile ödemelerini yapacak. You Token isimli dijital paraları ister Ethereum’a ve ardından dilediğiniz resmi ülke parasına çevirebilir isterseniz de platformda satılması planlanan çeşitli ürünleri (akıllı telefonlar, selfie çubukları, kozmetik ürünleri vb.) ya da hizmetleri (plastik cerrahi, fotoğraf baskıları, kozmetik cerrahi vb.) almak için kullanabilirsiniz.

SELFLLERY ile Nasıl Para Kazanılır?

Projeden gönderilen tanıtım yazısında, kullanıcılar aşağıda yazılı olan faaliyetlere göre ödül kazanabiliyor:

  • Beğeni: Kullanıcılar, paylaştıkları fotoğraflara aldıkları beğeni kadar You Token kazanabiliyor.
  • Photoquest: Belli aralıklarla fotoğraf yarışmaları düzenlenecek. Bu yarışmalarda dereceye girenlere You Token verilecek.
  • Yarışmalar: SELFLLERY kullanıcıları, oyunlara ya da yarışmalara katıldıkça You Token kazanabilecek. Bununla birlikte katıldıkları oyun ve yarışmalarda, kendi fotoğraflarının derecelerinin de artmasını sağlayabilir. Böylece daha fazla token kazanma şansı olur.
  • Stok Fotoğraflar: Projede, kullanıcılar dijital fotoğraf satmak ve yükleyebilmek için kütüphane hizmeti verilir. Buradan kazanılacak gelirler yine You Token isimli kripto para birimi ile ödenir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir