Bugün Facebook Libra Kaç TL? LIBRA Ne Kadar Oldu?

Bu sayfada 1 Facebook Libra kaç TL ve 1 LIBRA kaç TL çevirisi yer almaktadır. Ayrıca Facebook Libra fiyatı ile ilgili güncel bilgiler listelenmektedir.

Not: Facebook, Libra’yı henüz piyasaya sürmemiştir. Bu nedenle herhangi bir veri bulunmamaktadır. Libra’nın 2020’nin ilk yarısında piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. Libra’nın piyasaya sürülmesiyle birlikte sayfadaki veriler otomatik olarak güncellenecektir.

1 Facebook Libra Ne Kadar, 1 LIBRA Kaç TL?

[su_table responsive=”yes” fixed=”yes”]

1 Facebook Libra (LIBRA) TL
1 Facebook Libra (LIBRA) Dolar
Değişim (24s)
Hacim (24s) Dolar
Toplam Piyasa Değeri Dolar
LIBRA/BTC

[/su_table]

1 Facebook Libra an itibariyle TL‘ye karşılık gelmektedir. 1 LIBRA karşılığında Türk Lirası alınabilmektedir. 1 Facebook Libra fiyatı son 24 saatte değişim ile şu anda TL‘dir.

Ayrıca 1 Facebook Libra  dolara karşılık gelmektedir. 1 LIBRA karşılığında dolar alınabilmektedir.

LIBRA/TL Çevirici

LIBRA/USD Fiyat Grafiği

Sorumluluk Reddi Beyanı: Sitede yer alan bilgilerin gerçek zamanlı ya da isabetli olacağının mutlak olmadığını hatırlatırız. Tüm kripto para fiyatları, borsalardan ve piyasa düzenleyicileri tarafından oluşturulmaktadır. Bu sebeple fiyatlar isabetli olmayabilir ve gerçek piyasa fiyatlarından farklı olabilir, bu da buradaki fiyatların fikir verme amaçlı olduğunu ve ticari amaçlar için uygun olmadığını gösterir. Coin Gündem veya herhangi bir sağlayıcı, buradaki bilgileri kullanmanız sonucu oluşacak olası kayıplarınızdan ötürü sorumluluk taşımamaktadır.