Ana Sayfa Kripto101 Kripto Para Nasıl Kazanılır? İnternette Gezerek Kripto Para Kazanma!

Kripto Para Nasıl Kazanılır? İnternette Gezerek Kripto Para Kazanma!

15
0
Kripto Para Nasıl Kazanılır? İnternette Gezerek Kripto Para Kazanma!

Bu yazımızda kripto para nasıl kazanılır, en önemlisi ise internette gezerek kripto para kazanma yöntemini sizinle paylaştık.

Günümüzde her gün binlerce insan “internetten para kazanmanın” yollarını araştırmakta, bunun için Google’da çeşitli aramalar yapmaktadır. Bu aramaları yapan insanları sayısı her yıl artmaktadır. Kripto paralar meşru hale geldikçe “internetten para kazanma” sorgusunun yerini “kripto para nasıl kazanılır” gibi sorgular almaya başlamış durumda.

Çıkan sonuçlar büyük ölçüde aynı. Eğer sevdiğiniz kripto paralarla dolu daha büyük bir çanta arayışındaysanız karşılığında bir miktar değer sunmanız gerekiyor. Tümüyle ücretsiz olarak kripto para kazanma yöntemini araştıranlar için bazı yollar bulunmaktadır. Şimdi gelin bu yöntemlere daha yakından bakalım.

Cesur İnternet Tarayıcısı Brave

Gizlilik odaklı internet tarayıcısı Brave’in sansasyonel lansmanı işe sizin gibi günlük kullanıcılar için BAT (Basic Attention Token) olmak üzere, kripto para birimi kazanmak için yollar sunmaktadır. Coinbase veya Binance gibi kripto para borsalarından BAT satın almak yerine, Brave sizi ve milyonlarca kullanıcıya tümüyle ücretsiz olarak BAT dağıtıyor. Brave, geçmiş, yer imleri veya hatta şifreler gibi daha önce kullandığınız tarayıcıdaki verileri transfer etme özelliğine de sahiptir.

Sadece İnternette Gezin!

Brave internet tarayıcısını indirerek, artık onu diğer tüm internet tarayıcıları gibi kullanabilirsiniz. Bunu yaparken, seçilen reklamverenler size reklam gösterecek ve karşılığında BAT kazanacaksınız. Brave’in bu ödüllendirme programına katılmamanız durumunda ise internetteki tüm reklamlar sizin için tarayıcı tarafından engelleniyor.

Brave konuyla ilgili olarak şunları söylüyor: Brave, Brave Rewards (Brave Ödülleri) ile tarayıcısını kullananlara ziyaret ettikleri sitelere BAT ile katkıda bulunmalarına izin veriyor. Birisi Brave Rewards’ı etkinleştirdiğinde tarayıcıları her sitede harcadıkları zamanı ve dikkatlerini baz alacak ve o kişinin aylık BAT katkısını ziyaret ettiği siteler arasında paylaştıracak. Brave Ads (Brave Reklamlar), insanların dikkatlerini temel alarak BAT kazanmalarını sağlar.”

Brave Rewards programına katılmak için yeni yüklediğiniz Brave tarayıcınızda brave://rewards adresine gidin. Ardından rewards (ödüller) seçeneğine tıklayın. İnternette gezinirken reklamların ne sıklıkta görüntüleneceği gibi yapılandırabileceğiniz her şeyi burada görebilirsiniz. Ek olarak, aylık kaç tane BAT kazandığınızı da buradan görebilirsiniz.

Brave Reklamları

Brave geliştirmesini kullandığınızdan ve zaman zaman hatalar ortaya çıktığından, Brave ücretsiz token bağışları kabul etmektedir. Sadece bildirim göründüğünde hazır olun. Ayrıca, kazanılmış token’larınızın da ne zaman kazanılabilir olduğunu da görebilirsiniz.

Brave Kripto Para Kazanma

İçerik Oluşturun ve Paylaşın

Bu özellik her kullanıcı için kullanılabilir olmayacak, ancak Brave, YouTube’daki yayıncılara ve hatta kendi blog web sitesi olanlara, Brave yayıncıları programına katılma ve insanların içeriğinizi sevmeleri veya otomatik olarak bağışlanmalarına izin vermeleri durumunda kullanıcıların bağış yapmalarına izin verecek. İkinci seçenek, içeriğinizin zaman içinde kaç kullanıcıya ulaştığına bağlı.

Brave’in bu programına kaydolmak için buradaki bağlantıya tıklayın ve talimatları takip edin.

Kazandığınız Kripto Para ile Ne Yapabilirsiniz?

Brave programına kayıtlı yayıncılara bağışta bulunabilir ya da Binance ve hatta Coinbase gibi borsalarda satarak fiat paraya veya başka bir kripto para birimine çevirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın